5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Doór Ferenc (1918-2015): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Kissé foltos. Lapszéli apró sérülésekkel. Feltekerve