4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Józsa Sándor (1910-1989): Rádióhallgatók. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, gyűrődésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 20×16 cm