10217. 443. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Károlyi András (1938-): Álom és valóság. Ofszet, tus, akvarell, kréta, papír, jelzett, számozott, 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb