10285. 443. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
N. Virók Csilla (1955-2014): Várakozás. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 63x49 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras