Antik Zahl der Lose: 303
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2883378
11985
443
Antique
Kecskefej preparátum, fára applikálva, falra akasztható, 52x50 cm
2821261
11986
443
Antique
2 db régi diódaráló, jelzett, kopott, hiányokkal, h: 28-30 cm 2848774
11987
443
Antique
Szecessziós ón asztali tolltartó, hiányzó üveg résszel. 13x14 cm 2765072
11988
443
Antique
Vadász pipatórium, agancs. h: 30 cm
2800676
11989
443
Antique
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
2800281
11990
443
11000
Antique
3 darabos Art Deco dohányzószett, nikkelezett fém, kis kopásokkal,
2849520
11991
443
4600
Antique
Ezüstözött fém fűszertartó kék üvegbetéttel, jelzés nélkül, . m: 5cm, sz 7 cm
2864440
11992
443
Antique
Teamelegítő mécsestartóval. XIX. sz. vége. Alpakka, fa fogóval. 26x26 cm 2800543
11993
443
Antique
Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
2816613
11994
443
24000
Antique
Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
2900726
11995
443
Antique
Masszív réz ékszertároló doboz, turul díszítményekkel, apró kopással, jelzés nélkül, 20x15x10 cm
2900779
11996
443
Antique
Masszív antik vas széf, kis kopottsággal, jelzés nélkül, kulccsal, zárható, 16x11x8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF