Antik Zahl der Lose: 303
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900811
11997
443
Antique
2900746
11998
443
11000
Antique
Antik kalamáris, réz, madár díszítménnyel, jelzés nélkül, h: 23,5 cm 2844285
11999
443
Antique
Kaviár tartó, ezüstözött fém, kopott, m: 11 cm
2819429
443
11000
Antique
Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
2844284
12001
443
Antique
Leitz lyukasztógép, kopásokkal, m: 17 cm
2844286
12002
443
Antique
Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm
2853381
12003
443
Antique
Dekoratív, antik fali fém szekrényke / postaláda, florális motívumokkal, kulccsal zárható ajtóval, tetején nyílással. Korának megfelelő, patinás állapotban, hátulján sérüléssel. 30,5x13x4 cm
2853322
12004
443
15000
Antique
2850271
12005
443
Antique
Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
2882516
12006
443
28000
Antique
Weidmann falitelefon. 24x19 cm
2882525
12007
443
26000
Antique
Antik fadoboz kulccsal, szép állapotban, 29x15x8 cm 2793967
12008
443
Antique
Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF