Antik Zahl der Lose: 303
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2815752
12045
443
14000
Antique
Ébenfekete sétapálca / túrabot, acél hegyes véggel, Fogantyú agancs, fonott fém gyűrűvel, tetején plasztikus levél-gyümölcsös fém rátéttel. h: 99 cm
2815756
12046
443
Antique
Ében szinű sétapálca, csontszinű gőmb fogantyúval, díszes vésett gyürüvel, csont véggel. h: 92 cm
2815717
12047
443
17000
Antique
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban,ón patkó alakú talpon. 24 cm
2815737
12048
443
Antique
2815732
12049
443
15000
Antique
2841458
12051
443
13000
Antique
Éjjeli asztali lámpa.
Antik asztali tömör bronz díszes neobarokk stÍlusú kecses kis lámpa, ÚJ kábelezéssel, égővel, MŰKÖDIK, szép állapotban,sötét fa talpon,patinával
M 30x15cm
2841437
12052
443
Antique
Antik banklámpa.
Egyedi -feltehetően I.Világháborús tömör bronz banklámpa-olajos(?) kannából kézzel gyártott fémlemez ernyővel,belga vagy francia. Ernyőn francia nyelvű jelzéssel,korának megfelelő állapotban. Működik, égővel,új kábelezéssel.
m:45 cm
Talp d: 13 cm 2841441
12053
443
Antique
Cukortartó/
Bonbonier.
Art deco ,Antik asztali letisztult urna formájú kerek cukordoboz-kínáló vastag ezüstözéssel, Sheffield gyártói jelzésekkel, elhegyesedő formájú fekete fogóval ellátott tetővel,korának megfelelő kopásokkal-apró horpadásokkal,két füllel,jelzésekkel.
m:15 cm, d:12 cm 2841443
12054
443
Antique
Antik gyufatartós hamuzó.
Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm
2841460
12055
443
Antique
Üveg karaffa.
Szecessziós üveg kis karaffa, plasztikus ón fogantyús kiöntővel,korának megfelelő állapotban.
16x8,5 2815747
12056
443
Antique
2 db keleti vörösréz tál, kalapált díszítéssel, kopott, d: 18 cm
2775522
12057
443
24000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF