Design - Mode Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2799942
12495
443
22000
Design - fashion
Art Deco réz váza, jelzés nélkül, m: 16 cm
2841438
12496
443
14000
Design - fashion
Industrial lámpa.
Egyedi steampunk / industriál látványos lámpa, lokátor formájú állítható árnyékolóval,spéci égővel, voltmérővel,2db 230V-os csatlakozóval, egyikben kihúzható USB 5V-os töltővel,új biztonságos kábelezéssel
50cm x 12cm
2853213
12497
443
Design - fashion
Scandia Mässing svéd design asztali gyertyatartó, sárgaréz, jelzett, 18,5x17,5x7,5 cm 2844283
12498
443
26000
Design - fashion
Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm
2841448
12499
443
Design - fashion
Csíptetős lámpa, 2 db.
Vintage fém csíptetős olvasólámpák, egyik kék fix búrájú, másik piros korpuszon kék gomba árnyékolóval, jó kábelezéssel-kapcsolóval, égőkkel, működnek. Kopásokkal. 14cm
2841453
12500
443
Design - fashion
Cigaretta tárca.
Art-deco, látványos ritka fazettás szélű üveg cigaretta tárca réz-kopott aranyozású zsanérral-szerelékkel,leszorítóval. egyik üveglapon javítás nyom.
9x8cm 2779157
12501
443
Design - fashion
Antik krokodilbőr táskák. bőr fogóval, kopottak, egyik fogó szakadt 19x19 cm, 23x16 cm
2820026
12502
443
Design - fashion
Giudi bőr aktatáska, jó állapotban, csat kopott 37x29 cm
2840701
12503
443
Design - fashion
VDO német quartz ébresztőóra, működik, m: 6 cm
2840684
12504
443
26000
Design - fashion
Swissair hamutartó repülőgép BÜHLER 7833, nikkelezett fém, jelzett, m: 18 cm
2840708
12505
443
Design - fashion
Retró asztali lámpa, működik, kopásokkal, m: 17 cm
2904274
12506
443
Design - fashion
3 darab Dekor art falikép, mdf, kis kopással, 28x23, 28x53 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF