1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2. Benne a londoni... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000005/1953-Beke-es-Szabadsag-IV-evf-49-sz-1953-dec-2-Benne-a-londoni-Magyarorszag-Anglia-63~II2842106
2842106
16913
443
Printed Materials
Beschreibung: 1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2. Benne a londoni Magyarország-Anglia (6:3) mérkőzés beszámolójával és képeivel. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé sérült lapszélekkel, középen hajtott.
: ekb