1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2. Benne a londoni Magyarország-Anglia (6:3) mérkőzés beszámolójával és képeivel. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé sérült lapszélekkel, középen hajtott.
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db:
1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval.
1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.;
1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1956 Magyarország népe! A Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetőségének röplapja, rajta az elnök (Kádár János) és a vezetőség tagjainak (Apró Antal, Münnich Ferenc...stb.) nyomtatott neveivel, hajtott.
1956-os forradalommal kapcsolatos 2 db nyomtatvány: "Nagy Imrében bizalmunk!", Egyetemi Forradalmi Diákbizottság röplapja, hajtásnyomokkal + Szabad Nép, rendkívüli kiadás, 1956. okt. 27., kissé foltos