16978. 443. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 200 HUF
0 HUF
cca 1979 3 db kínai akvarellről készült reprodukció, ofszet, papír, jelzett a nyomaton, kiadói mappában, 21x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb