Foto Zahl der Lose: 443
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922721
14016
443
Photo
cca 1900-1910 Idős hölgy portréja, keményhátú fotó Alpár Henrik besztercebányai (Felvidék) műterméből, vizitkártya, 11x7 cm 2922748
14017
443
Photo
cca 1933 Bp., kéményseprők csoportképe, 2 db fotó, az egyik a hátoldalon feliratozva, 9x6 cm 2922734
14018
443
Photo
cca 1880 Kisgyermek legyezővel, keményhátú fotó Jéney és Társa nyíregyházi műterméből, vizitkártya, 10,5x6 cm 2704434
14019
443
Photo
1924 Mátraháza, fürdőzők csoportképe, 2 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, 6x9 cm
2923786
14020
443
Photo
Budapest régi villamosai, 7 db fotó (későbbi előhívások), 14x10 cm körül 2915772
14021
443
Photo
1918 Hölgy portré, keményhátú fotó Uher Ödön /Bp. műterméből, kissé kopott, karton alsó sarkában apró sérüléssel, 10,5x6,5 cm
2915759
14022
443
Photo
1890-1910 3 db csecsemő- és gyerekportré: Eibl és Pietsch/Bp., Szigeti/Rákospalota-Ujfalu és Pátz Hermin/Pécs (1899) műterméből, keményhátú fotók, Eibl és Pietsch vágott és és sérült, 9,5x6,5 és 16x11 cm közötti méretekben 2915767
14023
443
Photo
1890-1900 2 db gyerekportré: kisgyerek karikával, Eibl és Pietsch/Bp. és anya népviseletben gyermekével, Wawrinszky és Társa/Bp. műterméből, keményhátú fotók, kissé kopott, 10,5x7 cm 2914980
14024
443
Photo
Ember keresztezése kutyával, macskával, 2 db fotómontázs, 12x9 cm
1373532
14025
443
Photo
1905 Horthy Miklós rokona. Bay Gáborné fotója. 11x17 cm
2914971
14026
443
Photo
cca 1910-1920 Három kislány, kezükben cicával, édesanyjuk tyúkkal, falusi idill; fotólap, 14x9 cm 2917619
14027
443
Photo
cca 1860-1870 4 darab Borsos és Doctor vizitfénykép, 10,5x6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF