cca 1870-1910 Vegyes keményhátú fotók, 10 db, különböző műtermekből (Szigeti Henrik Szolnok, Hajdú József Mezőtúr, Beck Ödön Bp., stb.), vegyes állapotban, 10x6 cm és 20x10 cm között
cca 1870 Fiatal hölgy egészalakos portréja, keményhátú fotó Lojanek János nagyváradi (Erdély) műterméből, vizitkártya, alján vágásból eredő kis hiánnyal, 10x6 cm
cca 1980-1990 Swierkiewicz Róbert kiállításának megnyitóján egy performansz keretében Kirsten Dehlholm dán művésznővel sakkozik, fotó, jelzés nélkül, 13x18 cm
cca 1980-1990 Swierkiewicz Róbert kiállításának megnyitóján egy performansz keretében Kirsten Dehlholm dán művésznőről készült fénykép, fotó, jelzés nélkül, 13x18 cm
cca 1941 Értarcsa, Erdély, Bihar megye, zászlószentelési ünnepség, hátoldalon feliratozott és "Turul" Fotóriport Vállalat és Képügynökség, Bp. pecsétjével jelzett fotó, 17×23 cm
cca 1880 Elegáns hölgyek portréja, keményhátú fotó Egey István fényképész (Debrecen/Nagykároly) műterméből, apró folttal, karton alján apró felületi sérüléssel, 16,5×11 cm.