1983. Hosszú vágta Werkfotó.
Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm.
Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál
Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm
cca 1989 Nem élhetek muzsikaszó nélkül, Nem szoktam hazudni, Napló gyermekeimnek, Hanyatt-homlok, Első kétszáz évem (szakadt) 5 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
cca 1880-1930 Vegyes fotó tétel, 30 db, nagyrészt keményhátú fotók, de közte fotók kartonon is, változó állapotban, közte kopott, sérült is, 30x17 cm és 10x6 cm közötti méretben
cca 1930 A Graf Zeppelin léghajóról és belső teréről készült 12 db eredeti fotó + 1 képeslap albumlapon 9x12 cm / 12 original photos of the Graf Zeppelin balloon 9x12 cm on page
1935 Nagyvárad, a Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium farsangi bálozó diákjainak csoportképe, feliratozva, fotó kartonon, a felületén folttal, törésnyommal, 22x17 cm