Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2889017
16268
443
Music, Musical notes, Instruments
Pöllmax Violin-Colophon in Kork-Schutzhülse, régi német gyártmányú hegedűgyanta, 10 db, eredeti csomagolásban
2924914
16269
443
Fridericus Rex: Marsch - Album. Berlin, Herzig Litografált kotta. 48p. Sérült papírborítóval
2905087
16270
443
Révfy Géza szerk.: Magyar férfikarok zsebkönyve Bp., 1911. Rozsnyai K. 269 + 2 p.Átkötött félvászon kötésben
2905090
16271
443
Bartók Béla: Mikrokozmos. London, é.n. Boosey and Hawkes. 42p. Papírborítóval Kissé foltos
2920106
16272
443
1960 Erkel Színház: Magyar Zeneművészet "A-B-C-D" sorozat prospektus.
2917579
16273
443
1916 Stambul rózsája. Operett 3 felvonásban. Írták: Brammer Gyula és Grünwald Alfréd. Zenéjét szerzette: Fall Leo. Bp., Bárd Ferenc és Társa, 17 p. Sérült papírkötés.
2919349
16274
443
Franz Lehár: Das is a einfache Rechnung. Lied aus der Operette ,,Der Rastelbinder". + Seress Rezső 3 dalának kézzel írt kottája. Sérülésekkel. 2896787
16275
443
Soltész Rezső - Jókedvű Vagyok! Vinyl, LP, Album. Pepita. Magyarország, 1985. EX
2917679
16276
443
1948 Országos Magyar Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola, Az 1948/49. tanév záró- és képesítő-vizsgálatainak sorrendje, nagyméretű táblázat, egy-két kis lapszéli szakadással, hiányos borítóval, 75x26,5 cm
2914740
16277
443
Muszty Bea Dobay András: Folk gitáriskola. Bp., 1982. Népművelési és Propaganda Iroda. Kartonos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF