https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Plakat Zahl der Lose: 108
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2924674
17141
443
0
1600
Posters
Andere Sammelgebiete
1919 "A nyaralók, vagy nyaralásra használt házak bérjövedelmének bevallása", budapesti adóügyi hirdetmény, román cenzúrával, lapszéli sérülésekkel, 47,5x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2924667
17142
443
0
3000
Posters
Andere Sammelgebiete
1923 "Az általános kereseti adó kivetése céljára szolgáló bevallások beadása", a fővárosi m. kir. adófelügyelő hirdetménye, kisebb sérülésekkel, 63x48 cm 2925313
17143
443
0
4400
Posters
Andere Sammelgebiete
1918 A cipőkért és a cipőjavításokért követelhető legmagasabb árak jegyzéke plakát 40x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2903899
17144
443
0
3000
Posters
Andere Sammelgebiete
1948 Nemzeti Kamara Színház plakát sérült. 30x40 cm + kisplakát 12x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2922676
17145
443
0
5000
Posters
Andere Sammelgebiete
1968 Érsekújvár a Prágai Tavasz idején kiadott Dubceket támogató plakát magyar nyelven 64x42 cm Hajtva 2891150
17146
443
0
26000
Posters
Andere Sammelgebiete
Rau Tibor (1934-2000): A nagy medve fiai (filmplakát terv), 1966 körül. Tempera, akvarell, karton. Jelzett. Kissé foltos. Jobb felső sarkában kissé foltos. 30x42 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2718101
17147
443
0
22000
Posters
Andere Sammelgebiete
1986 Henri Matisse Metropolitan Museum kiállítási plakát fémre kasírozva 55x107 cm Foltos / Exhibition poster on metal with stain
Das Lot is nicht erreichbar
2846263
17148
443
0
12000
Posters
Andere Sammelgebiete
Hencze Tamás kiállítása, 1981, Dorottya Kiállítóterem, Bp.. Plakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda, Bp. Megjelent 400 példányban. 47,5x67,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2924660
17149
443
0
1000
Posters
Andere Sammelgebiete
1971 Birkás Ákos kiállítási plakát. Hajtva 41x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2924658
17150
443
0
1000
Posters
Andere Sammelgebiete
1979 Birkás Ákos kiállítási plakát. Hajtva 41x28 cm 2924862
17151
443
0
2000
Posters
Andere Sammelgebiete
1974. Molnár C. Pál kiállítási plakát, 56x81 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2924843
17152
443
0
3000
Posters
Andere Sammelgebiete
1970 Barcsay Jenő kiállítási plakát, 55x80 cm, kis sérülésekkel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse