Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2882502
12185
443
32000
Sculptures, statuettes, plaques
LE jelzéssel: Luther Márton. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm
2882498
12186
443
30000
Donáth László (1943-): Art Deco harmonikás, terrakotta, jelzett. 26 cm
2819465
12187
443
48000
2850264
12188
443
Jelzés nélkül: Keresztes katona. Bronz, márvány talapzaton, kopott, m: 30 cm
2768642
12189
443
2769135
12190
443
22000
Kőműves László: Art Deco korongozó. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 27 cm 2819443
12191
443
13000
KK jelzéssel: Huszár. Festett gipsz, festett márvány talapzaton, kis hibákkal, m: 29 cm
2769100
12192
443
14000
Jelzés nélkül: Grizzly medve. Öntött, patinázott bronz, m: 13 cm
2768641
12193
443
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
2793272
12194
443
Jelzés nélkül: Sámson aki feltépi az oroszlán száját. Festett alumínium, festett kőtalapzaton, kopott, m: 18 cm
2842747
12195
443
Olvashatatlan jelzéssel: Dante. Fém, fatalapzaton, m: 9,5 cm
2853084
12196
443
Kínai harcos. Bronz szobor, alabástrom talapzaton. Jelzés nélkül, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF