Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751733
12209
443
Sculptures, statuettes, plaques
Öreg halász, vietnámi faragott ébenfa szobor, jelzés nélkül, középen sérült, repedéssel, m: 22 cm
2840579
12210
443
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
2814687
12211
443
Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm
2883759
12212
443
5500
Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm
2883799
12213
443
4800
Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
2840860
12214
443
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35
cm
2623802
12215
443
Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
2578530
12216
443
24000
2918060
12217
443
28000
Gyurcsek Ferenc (1942- ): Kubikus. Kézzel formázott, égetett agyag. Fa talapzaton Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 60 cm
2903767
12219
443
1994 Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 53,5 cm
2790179
12220
443
Fuf-Design kézzel festett Madonna a gyermekkel. Jelzett, szép állapotban, műgyanta, falra akasztható, 32x24x6 cm, 4153g
2848717
12222
443
80000
Beszédes János László ( 1874- 1922 ) Asszony. Hidegen festett gipsz, alján tikett, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF