12203.
443. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő kopások. m: 27 cm