12217.
443. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Gyurcsek Ferenc (1942- ): Kubikus. Kézzel formázott, égetett agyag. Fa talapzaton Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 60 cm