12187.
443. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm