12283.
443. Gelaufene Fernauktion
Uhren
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 34 mm