Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2923216
31408
443
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
~1940. "Szebb Jövőt" egyoldalas hadifém emlékérem füllel, "FÜSTI SZEGED" gyártói jelzéssel (40-43mm) T:AU
2771162
31409
443
Numismatik
2831791
31410
443
Numismatik
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1-
2831792
31411
443
Numismatik
2751644
31412
443
Numismatik
1952. "Csillag László igazgató elvtársnak a Munkaerőtartalékok S.E. Béke Vándordíjas versenyében kifejtett jó munkájáért - 1952." festett gipsz emlékérem gravírozott fém lapon, márvány talapzaton, adományozói okirattal, "BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 2." gyártói jelzésű dísztokban (50mm, talapzat:178x125mm) T:1- a tok kissé kopottas
2881963
31413
443
Numismatik
1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz emlékérem (45mm) T:XF,VF patina, korr.
2924148
31414
443
Numismatik
1960. "Sztálinváros 1950-1960" aranyozott, egyoldalú Al emlékérem (40mm) T:UNC
2916872
31415
443
Numismatik
~1960. "Kitűnő Tanuló" Al emlékérem (30mm) T:VF fülnyom, ph, ü.
2792496
31416
443
Numismatik
2821120
31417
443
Numismatik
~1960-1980. "Magyar Néphadsereg" egyoldalas bronz plakett (80x100mm) T:1- patina
2816621
31418
443
Numismatik
2743105
31419
443
Numismatik
1966. "Prof. Dr. Nyírő Gyula 1895-1966" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: NY. (~107mm) T:1- kis patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF