Militaria

Zahl der Lose: 173

1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, kísérőlevéllel és igazolvánnyal C:XF patina, kopott ezüstözés / Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated bronze decoration with ribbon, with letter and certificate C:XF patina, worn silver plating NMK 418.
33232.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, kísérőlevéllel és igazolvánnyal C:XF patina, kopott ezüstözés / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated bronze decoration with ribbon, with letter and certificate C:XF patina, worn silver plating NMK 418.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated bronze decoration with original ribbon, with hallmark C:XF NMK 418.
33233.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon, with hallmark C:XF NMK 418.

Rufpreis:
4 000 HUF
~1930. Országos Frontharcos Szövetség ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU / Hungary ~1930. Hungarian Front Fighters Association enamelled buttonhole badge with BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2. makers mark, reversed N in the makers mark (17x26mm) C:AU
33234.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU / Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark, reversed N in the maker's mark (17x26mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
41
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. Levente lövész (3x) nagyméretű Cu jelvénysor arany, ezüst és bronz fokozat, pántos hátlappal (48mm) T:AU,XF aranyozás, ezüstözés megkopott
33235.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. "Levente lövész" (3x) nagyméretű Cu jelvénysor arany, ezüst és bronz fokozat, pántos hátlappal (48mm) T:AU,XF aranyozás, ezüstözés megkopott

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. Levente lövész nagyméretű Cu jelvény (48mm) T:XF,VF patina, a rögzítőpántok letörtek
33236.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. "Levente lövész" nagyméretű Cu jelvény (48mm) T:XF,VF patina, a rögzítőpántok letörtek

Rufpreis:
2 400 HUF
1934. Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934 bronz jelvény (18x18mm) T:2 Hungary 1934. Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934 bronze badge C:XF
33237.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1935. Magyar Ezüst Érdemkereszt jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:XF karc, ph. /  Hungary 1935. Hungarian Silver Cross of Merit unmarked Ag decoration without ribbon C:XF scratch, edge error  NMK 386.
33238.

1935. "Magyar Ezüst Érdemkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:XF karc, ph. / Hungary 1935. "Hungarian Silver Cross of Merit" unmarked Ag decoration without ribbon C:XF scratch, edge error NMK 386.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kis ph Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:XF patina, small edge error NMK 427.
33239.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kis ph Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF patina, small edge error NMK 427.

Rufpreis:
3 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1938. Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi bronze decoration on ribbon C:AU NMK 427.
33240.

1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU NMK 427.

Rufpreis:
5 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére (3x) Zn és ezüstözött Zn emlékérmek modern, illetve nem hozzáillő mellszalagokon. Szign.: Berán T:AU,XF közte oxidáció, kopott ezüstözés, viseltes szalag Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania (3x) Zn and silver plated Zn medals on modern or not matching ribbons. Sign.: Berán C:AU,XF with oxidation, worn silver plating, worn ribbon in it NMK 428.
33241.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" (3x) Zn és ezüstözött Zn emlékérmek modern, illetve nem hozzáillő mellszalagokon. Szign.: Berán T:AU,XF közte oxidáció, kopott ezüstözés, viseltes szalag Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" (3x) Zn and silver plated Zn medals on modern or not matching ribbons. Sign.: Berán C:AU,XF with oxidation, worn silver plating, worn ribbon in it NMK 428.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
33242.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.

Rufpreis:
3 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére ezüstözött Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania silver plated Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU  NMK 428.
33243.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" ezüstözött Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" silver plated Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF