1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, kísérőlevéllel és igazolvánnyal C:XF patina, kopott ezüstözés / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated bronze decoration with ribbon, with letter and certificate C:XF patina, worn silver plating NMK 418.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon, with hallmark C:XF
NMK 418.
~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU /
Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark, reversed N in the maker's mark (17x26mm) C:AU
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. "Levente lövész" (3x) nagyméretű Cu jelvénysor arany, ezüst és bronz fokozat, pántos hátlappal (48mm) T:AU,XF aranyozás, ezüstözés megkopott
1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU NMK 427.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" (3x) Zn és ezüstözött Zn emlékérmek modern, illetve nem hozzáillő mellszalagokon. Szign.: Berán T:AU,XF közte oxidáció, kopott ezüstözés, viseltes szalag
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" (3x) Zn and silver plated Zn medals on modern or not matching ribbons. Sign.: Berán C:AU,XF with oxidation, worn silver plating, worn ribbon in it
NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" ezüstözött Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" silver plated Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU
NMK 428.