August Kleeberg 1861. "Gróf Teleki László" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" nem eredeti tokban (58mm) T:AU kissé kopott aranyozás