Gläser Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2761870
11591
443
Glass-objects
Zöld parfümös üveg, aranyozott, festett, kopással 10 cm
2888524
11592
443
Glass-objects
Nagy kristály gömb váza. Hibátlan m: 16 cm
2746977
11593
443
Glass-objects
Kék ólomkristály váza, hibátlan, m:31cm
2776383
11594
443
5500
Glass-objects
Hat darab kristály boros pohár. Hibátlanok 18 cm
2903377
11595
443
Glass-objects
Kristály gólya figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
2903455
11596
443
Glass-objects
Román üveg váza + 2 bonbonier, anyagában színezett, jelzés nélkül, sérült, m:14-15 cm 2916025
11597
443
Glass-objects
Nagy üveg váza. Szakított, szál rátétes. hibátlan 35 cm 2920909
11598
443
Glass-objects
Olasz fátyolozott színezésű, alsó felületén savmaratott üveg kínáló, jelzés nélkül, kopással, h: 35,5 cm, m: 7cm
2919792
11599
443
Glass-objects
Címeres üveg pohár. bíborszín, kézzel festett XIX. sz, kopott, kis pattanással, m: 8,5 cm 2919768
11600
443
Glass-objects
Muránói levélnehezék, tömör, belső színezett üveg virág díszítéssel, lapra csiszolt, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 10,5 cm
2919767
11601
443
Glass-objects
Muránói levélnehezék, tömör, belső színezett üveg virág díszítéssel, lapra csiszolt, jelzés nélkül, alján kopással, m: 10,5 cm
2919765
11602
443
Glass-objects
Muránói levélnehezék, tömör, belső színezett üveg virág díszítéssel, lapra csiszolt, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF