Gläser Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747020
11627
443
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, m:25,5cm
2778774
11628
443
Glass-objects
Kék kristály kínáló. Anyagában színezett, hibátlan. m: 17 cm, d :16 cm
2922090
11629
443
4800
Glass-objects
Retro bíborüveg iparművész váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 28,5 cm
2922070
11630
443
4800
Glass-objects
Retro fátyolosan színezett lilás hutaüveg váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm 2922054
11631
443
4200
Glass-objects
Német retro savmaratott felületű hutaüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m:15 cm
2922029
11632
443
4400
Glass-objects
Skandináv színezett üveg tálka, jelzés nélkül, kis kopással, h: 14 cm
2922032
11633
443
4800
Glass-objects
Skandináv színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, d: 12 cm, m: 7 cm
2921358
11634
443
Glass-objects
Ungvári Jenő és Endre szikvízüzeme Budapest X. Bánya ucca feliratos szikvizes / szódás üveg, szép állapotban, m: 27,5 cm 2915250
11635
443
Glass-objects
Cseh malachit üveg bonbonniere d: 10 cm, hibátlan, jelzés nélkül 2914830
11636
443
Glass-objects
Tájkép mintás kristály szervírozótálca, jelzés nélkül, formába préselt, hibátlan, 43x27 cm
2915657
11637
443
Glass-objects
1878 Monogramos, erdei mintás antik italos flaska. Szakított, csiszolt üveg, m: 21 cm 2887187
11638
443
Glass-objects
Braun likőrös üveg, oldalán domború sas koronával, alatta felirat: in labore nobilitas 5 dl, száján apró csorbulás, jelzett: Braun, m: 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF