11136. 443. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF
0 HUF
Erdély, XIX. század vége, antik népi mázas kerámia tányér, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert