11126. 443. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
cca 1930 mázas kerámia kaspó, masszába nyomott pecséttel jelezve, kopással, m: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras