Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2896596
11308
443
2922861
11309
443
14000
2923040
11310
443
6 db Hollóházi régi autókat és mozdonyokat ábrázoló retro porcelán gyermek bögre készletben. Matricás, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm
2779510
11311
443
7500
Hollóházi hatszemélyes kávés, mokkás készlet (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 6-6 db csésze és alj). Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással.
2834691
11312
443
Hollóházi csellós fiú, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült (vonó letört), m: 20 cm 2915169
11313
443
Hollóházi szárazvirág váza, terv.: Veres Miklós, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, ritka!
2915352
11314
443
Hollóházi madaras lány, jelzett, kopással, m: 15 cm 2915358
11315
443
Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14,5 cm 2915737
11316
443
Hollóházi fali óra, jelzett, hibátlan, szerkezete szervizelendő, d: 26 cm 2922412
11317
443
2 darab Hollóházi Szász Endre porcelán tégely, jelzett, hibátlan, fekete és lila változat, m: 5,5 cm 2923073
11318
443
Hollóházi zöld virágmintás porcelán étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, egyik mély tányéron, a salátás tálon apró lepattanásokkal. Hozzá sószóró
2923033
11319
443
3 darabos Hollóházi virág mintás váza szett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 21, 21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF