38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Alján mázhibákkal, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm.