11482. 443. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Porcelán gyertyatartó pár lovas mintával, matricás, jelzett, kopással, m: 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras