11479. 443. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Retro üzbég kézzel festett kobaltkék porcelán kínáló, jelzett, kis kopással, d: 11,28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras