Vojvodina Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939930
42514
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1908 Szabadka, Subotica; Batthyány utca, Szentháromság szobor, üzletek. Lipsitz kiadása / street view, Holy Trinity statue, shops (Rb)
2939932
42515
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1915 Szabadka, Subotica; Kossuth utca, Takarékpénztár, kávéház, Fonciere biztosító társaság, üzletek. Vasúti levelezőlapárusítás 16. sz. 1915. / street view, savings bank, insurance company, café, shops (EK)
2939934
42516
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1915 Szabadka, Subotica; Csokonai tér, Nemzeti kaszinó, Honvéd emlékmű. Vig Zsigmond Sándor kiadása / square, casino, monument (EK)
2939935
42517
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3/4
Szabadka, Subotica; Városi színház és kaszinó, villamos. Lipsitz kiadása / theatre, casino, tram (EB) 2939936
42518
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T4
Szabadka, Subotica; Eötvös utca. Lipsitz kiadása / street view (EM)
2939937
42519
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Szabadka, Subotica; Tanítónőképezde, üzlet. Lipsitz kiadása / teachers' training institute, shop (fa)
2939938
42520
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3/4
1914 Szabadka, Subotica; Városi magyar főgimnázium / Hungarian grammar school (EB)
2939939
42521
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Szabadka, Subotica; Damjanich utca, Ivanits József üzlete. Lipsitz kiadása / street view, shops (kopott sarkak / worn corners)
2939940
42522
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1920 Szabadka, Subotica; Városháza és Hitelbank. Vasúti levelezőlapárusítás 2954. / town hall, bank (EB)
2939941
42523
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1918 Szabadka, Subotica; Mária Terézia templom. Vasúti levelezőlapárusítás 50. sz. 1916. / church (EK)
2939942
42524
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1916 Szabadka, Subotica; Szent István tér, üzletek. Vasúti levelezőlapárusítás 112. sz. 1915. / square, shops (fl)
2939943
42525
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Szabadka, Subotica; Szent István tér, üzletek. Lipsitz kiadása / square, shops (szakadás / tear)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF