Zsák Wilfried: A Fővárosi Könyvtár és ifjúsági olvasói. Bp., 1937, Fővárosi Könyvtár, 29+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, apró foltokkal.
Fanchette: Kabinet-képek. Karczolatok és apró történetek. Bp., 1886, Robicsek Zsigmond (Neuwald Illés-ny.), 160 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal.
3 db füzet: Mihelics Vid: Katolikus tanítás a tulajdonjogról; Szociáldemokrácia és kereszténység; Dr. Karácsonyi János: Emlékbeszéd Pór Antal rendes tag fölött. (A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek XVI. köt. 5. sz.) Vegyes állapotban.
Botár Attila: Időkerülő/Széki László: Madárjóslat. A szerző, Botár Attila (1944-2019) költő, műfordító, pedagógus, könyvtáros által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Veszprém [1981],Veszprém m. Tanács VB. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés.
Ágoston Vilmos: Húzd a himnuszt, ne káromkodj! A szerző, Ágoston Vilmos (1947-2022) író, esszéíró, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.