Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Hargitai Gyula: Pogány rekviem. Bp., 1989., Héttorony. Kiadói papírkötés.
A szerző, Haitsch Gyula (1932-2007) a költő édesapja (Hargitai Gyula (1956-1982)) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Székelyhidi Zsolt: Hoz. Miskolc, 1996., Új Bekezdés Könyvek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
A szerző, Székelyhidi Zsolt (1973-) zenész, zeneszerző, fotográfus, író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Kékesi Zoltán: Médiumok keveredése. Nagy Pál műveiről. Aktuális avantgárd 4. Bp., 2003., Ráció. Kiadói papírkötés.
A szerző, Kékesi Zoltán (1976-) kultúrakutató által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Deme Zoltán 2 műve: Arpeggio; Mikrokozmosz. Bp., 1984, Szerzői. Kiadói papírkötés.
A szerző, Deme Zoltán (1949-) filmrendező, irodalomtörténész, író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
Szkárosi Endre: Egy másik ember. Eszmélkedéstörténeti emlékirat. A szerző, Szkárosi Endre (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Orpheusz. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és néhány lapon kisebb gyűrődésnyom.
Bohár András: Papp Tibor. Kortársaink. Bp.,2002,MTA Irodalomtudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
A szerző, Bohár András (1961-2006) képzőművész, író és Papp Tibor (1938-2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Deréky Pál: Magyarok Ausztriában és Nyugat-Németországban. Beszélgetés 26 fiatal értelmiségével. Integratio XVI. Bécs, 1984, Deák Ernő,(HTU-Druck.) Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
A szerző, Deréky Pál (1949-) József Attila-díjas magyar irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Deákos költők. Első kötet: Rájnis, Baróti Szabó, Révai versei. Kiadja: Császár Elemér. A Kisfaludy-Társaság Nemzeti Könyvtára XXIII. Bp., 1914. Franklin-Társulat, 351 p.+1 t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.