19348.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Cserzy Mihály (Homok): Kint a pusztán. Bp., [1943], Gábor Áron Könyvkiadó, 1 t.+ VIII+295 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.