19347.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.