19165.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Orczy Emma: A Vörös Pimpernel. Ford.: Gineverné Győry Ilona. I-II. köt. [Egy kötetben]. Egyetemes Regénytár. Bp., 1907, Singer és Wolfner, 142 p. + 160 p. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két sérült lappal.