150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerk.: Mezei István. Bp.,(1996), MÁV, 479 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyommal.