Horváth Ferenc: Hazai és külföldi vasúti balesetek. (1846-1975.) Vasúthistória Könyvek. Bp., 1998., KÖZDOK. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődésnyommal. Ritka!
Horváth Ferenc: A magyar vasút építési és fenntartási szervezetének története (1824-2004.) I. köt. (1824-1944.) Vasúthistória Könyvek. Bp., 2004, MÁV. Kiadói papírkötés. Ritka!
Horváth Ferenc: Száz éves a Szolnok - Kiskunfélegyházai vasútvonal. (1897-1997.) [Vasúthistória Könyvek.] Bp., 1997, MÁV Rt. Szegedi Területi Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Ritka!
Horváth Ferenc: Záhony vasúti csomópont története. Záhony,1996,Közlekedéstudományi Egyesület Szabolcs-Szatmár-Bereg m. Területi Szervezetének Pályafenntartási Szakcsoportja. Kiadói papírkötés.
Horváth Ferenc: Az Alföldi Első Gazdasági Vasút - a MÁV Alföldi Kisvasút története. 1894-1971. Vasúthistória Könyvek. Bp., 1999, MÁV. Kiadói papírkötés. Ritka!
150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerk.: Mezei István. Bp.,(1996), MÁV, 479 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyommal.