Bücher: Bahn. Lokomotive Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939025
18954
445
Books: Railways, locomotives
Heller György: Fél évszázad a magyar vasút szolgálatában... Vasúthistória Könyvek. Bp., 2001, MÁV. Kiadói papírkötés. Ritka! 2939104
18955
445
Books: Railways, locomotives
Czére Béla: A magyar vasút képekben. Bp., 1972, MÁV. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötésben
2938992
18956
445
Books: Railways, locomotives
Gyökér István - Kubinszky Mihály: Képek a régi magyar vasutakról és vonatokról. Vasúthistória Könyvek. Bp., 1991., KÖZDOK. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban. 2939110
18957
445
Books: Railways, locomotives
Vass Tibor: Az ózdi iparvasút története. Bp., (2001), Közlekedési Minisztérium. Kiadói papírkötés. 2938966
18958
445
Books: Railways, locomotives
Lóki Béla - Makra Zoltán: Hetven éves a szentesi motorgarázs 1928-1998. Bp., 1998., MÁV. Kiadói papírkötés. 2359809
18959
445
Books: Railways, locomotives
2899920
18960
445
3400
Books: Railways, locomotives
2896813
18961
445
3200
Books: Railways, locomotives
MÁV menettrendek, 4 db + 2 melléklet: Hivatalos menetrend 2004-2005; Szolgálati menetrendkönyv, 3 kötet: 100a, 30, 20-21; 1-2. sz. Módosítás a 2006/2007. évi menetrendhez (2 füzet). Vegyes állapotban.
2939091
18962
445
Books: Railways, locomotives
Magyar vasúttörténet. 1846-2000. Főszerk.: Dr. Kovács László. Bp., 2000, MÁV. Szövegközti fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés 2939149
18963
445
Books: Railways, locomotives
Tanulók a vasút vonzásában. - 125 éves a vasúti szakképzés. - Szerk.: Pődör György. Bp.-Szombathely, 2000,MÁV-Savaria Szakközépiskola. Kiadói papírkötés. 2939138
18964
445
Books: Railways, locomotives
Majdán János - Nagy Jenő: Vasút a Dunától a Dráváig. fejezetek a 125 éves Dombóvár- Zákány vasútvonal történetéből. Bp., 1997, MÁV. Kiadói papírkötés. 2939136
18965
445
Books: Railways, locomotives
Horváth Ferenc - Kubinszky Mihály - Kiss Zsuzsanna - Vörös Tibor: Az építészet és a magyar vasút. Bp., 1999, MÁV. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF