18830.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
600 HUF
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.