Magyar országgyűlési almanach 1927 - 1932. A felsőház és képviselőház tagjainak életrajza és közéleti működése.
Szerkesztik és kiadják Kun Andor, Lengyel László és Vidor Gyula Bp., 1932. Légrády. 583+(3) p. Kiadói, sérült gerincű félvászon kötésben.
Marco Cattaneo, Jasmina Trifoni: Ősi civilizációk. Unesco világörökség. Fordította: H. Prikler Renáta. Pécs, 2004, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kihajtható térképpel. Kiadói kartonált egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
A hírszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Gordon Brook-Shepherd: A megkoronázatlan király. Habsburg Ottó élete és kora. Ford.: Fazekas István. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Pallai Péter - Sárközi Mátyás: A szabadság hullámhosszán. Az 1956-os magyar forradalom története a BBC elmondásában. Bp., 2006., Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Az ezeréves Magyarország és a Milleniumi Kiállítás. hn, 1990., TÉKA. Az 1895-ös kiadás reprint kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Pethő Sándor - Fodor Ferenc: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. Bp., 1925, Enciklopédia, VIII+324+(4) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borító kissé sérült, foltos.
A Wesselényi összeesküvés. Beszámoló a perről és a kivégzésekről. Bécs, 1671. Főszerk.: Monok István. Szerk.: W. Salgó Ágnes. G. Etényi Nóra tanulmányával. Bp., 2005, Helikon - OSZK. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.