2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A hÃrszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetÅ‘s soraival. Szerk.: Pilch JenÅ‘. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel.