1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Anarchizmus. Vál., szerk., jegyzettel ellátta és a bibliográfiát összeáll. és az utószót írta: Bozóki András és Sükösd Miklós. Az egyik szerkesztő, Bozóki András által DEDIKÁLT példány. Modern Ideológiák. Bp., 1991.,Századvég. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.