18337. 445. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 000 HUF
0 HUF
Koroda Miklós: Kossuth breviárium. Összeáll.: - - . Bp., 1989, Pán Könyvkiadó. 3. kiadás. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg