1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Gordon Young: Thaiföldi vadászkalandok. Ford.: KÅ‘szegi Imre. Bp., 1970, Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.