Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 56

A Honvédelmi Minisztérium és a Honvéd Vezérkar integrációja. Bp., 1998, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományszervező Főosztály. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18424.

Rufpreis:
3 000 HUF
Korchmáros István: A birodalom markában 1944-1948. Hadifogoly életünk mindennapjai Szevasztopolban. Bp., 2005, szerzői magánkiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18425.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Kalavszky Györgyi: Emigrációban a szabadságért. Az olaszországi és poroszországi magyar légiók tisztjeinek fényképkatalógusa 1849-1867. Bp., 2003, Hadimúzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, olasz és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18426.

Rufpreis:
3 000 HUF
18427.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, térképmellékletek nélkül
18428.

Rufpreis:
2 000 HUF
A NATO-hadtestek Dél- és Közép-Európában. Bp., 1988., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Kiadói papírkötés.
18429.

Rufpreis:
1 000 HUF
Maller Béla: Egy életút történései és tapasztalatai. Szekszárd, 2012., Babits. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18430.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
18431.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szanati József: A tábori tüzérség az első és második világháborúban. Bp., 1984., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18432.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db: Adolf Galland: 104 légigyőzelem.; Demeter György: Űrhadviselés.; Szentesi György: Katonai repülőgépek és helikopterek.; Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok.; Olaf Groehler: A légi háborúk története. Különféle kiadásokban, különféle kötésekben, változó állapotban.;
18433.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db:   A magyar légierő. Bp., 2004., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés;   Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés;   M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.;   Kováts Lajos: Sólymok, héják, nebulók. A Magyar Kir. Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak Repülőgépgyárának tevékenysége 1936-1944. Bp., 1990, MAHIR. Kiadói kartonált kötés.;   Nagyváradi Sándor - M. Szabó Miklós - Winkler László: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp., 1986., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés;
18434.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Sz. V. Grisin - P. A. Zsukov - S. I. Kitosvili: Harcászat. Külföldi nézetek. Bp., 1975., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
18435.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF