Vegyes csapattörténet, 5 kötet:
Kis András: Az 1. hadosztály; A 6. hadosztály; A 16. gyalogezred; Tóth Sándor: A Budai Önkéntes ezred, Sárközi Sándor: Tűzércsapatok. 1945-1948. Bp., 1977-1980, Zrínyi. Kiadói kopott papírkötések.
Magyar Honvédség 150 éve 4 kötete kötete (1-2.,4-5.):
Dr. Csikány Tamás: Magyarország hadügye. 1848-1849.;
Dr. Gonda András: Világostól Szarajevóig.;
Horváth Csaba: A Hazáért-mindhalálig! ;
Lengyel Ferenc: Bécstől Párizsig.; Bp.,1998-1999, Honvéd. Kiadói papírkötés.
Ju. A. Anderszen - A. I. Drozzsin - P. M. Lozzik: A szárazföldi csapatok légvédelme. Tisztek Könyvtára. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Vegyes militária könyvtétel, 3 db:
Pápai Imre: A Bundeswehr tisztje, Kovács Ferenc: Az amerikai tiszt. Bp., 1987., Zrínyi. Kiadói papírkötés.;
Az olasz fegyveres erők. Bp., 1985., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Kiadói papírkötés.
A Honvédség Népszerű Természettudományos Kiskönyvtárának 2 kötete (24-25.): Mezencev: A szél, A világ első repülőgépének megalkotója. Bp., 1950., Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. Kiadói foltos papírkötések